ZT Divas - шаблон joomla Новости

تاریخچه استتار

 فروشگاه استتار از اواخر سال 1383 فعالیت خود را در زمینه واردات لوازم و پوشاک امریکایی از کشورهای همسایه ازجمله افغانستان و پاکستان شروع کرده و با جلب اعتماد مشتریان و دوستان عزیز دومین فروشگاه خود را هم در سال 1388 دایر نمود .

 

فروشگاه دوم کاملا به صورت تخصصی در زمینه البسه و پوشاک نظامی امریکایی فعالیت میکرد و سعی در این بود با ارائه بهترین نوع لوازم و پوشاک امریکایی و اصل , دوستان و مشتریان عزیزکمپ و اقامت راحتی را در دل طبیعت چه در سرما و چه در گرما داشته باشند.

با ارائه بهترین نوع چادرهای نظامی امریکایی , امکانات پزشکی, لوازم روشنایی و خوراک پزی , پوشاک گرم و مناسب سرمای زیاد و همچنین پوشاک خنک و ... شادترین و بهترین لحظات را در تمام فصول برای دوستان رقم میزد . 

از سال 1390 تا 1394 بدلیل کاهش و کمبود لوازم اورجینال هردو فروشگاه به حالت معلق درامدند و از خرداد ماه سال 94 مجددا" فعالیت این فروشگاه از سرگرفته شد و این بار با واردات و پخش لوازم آفرود و کمپینگ که بیشتر تخصصی برای آفرود میباشد ادامه مسیر را طی خواهد کرد .

فروشگاه استتار با واردات انواع پرژکتورهای گرد و چهارگوش و لایت بارهای خطی و قوس دار در سایزهای مختلف و مورد نیاز دوستان طبیعت دوست و آفرودر , درخدمت شما عزیزان  میباشد و امید است این محصولات با حداقل قیمت در اختیار شماقرار بگیرند.

ادرس جدید فروشگاه استتار : 

تهران خ کارگر جنوبی بالاتر از میدان گمرک پاساژ رازی طبقه اول واحد 321 و تلفن 02155472955

ساعات کاری فروشگاه : شنبه تا چهارشنبه 8-19  و پنجشنبه 8- 14 و ایام تعطیل , تعطیل می باشد.